Şirket Genel Danışmanlık

Mert Hukuk Bürosu, müvekkil şirketlerinin dava takibinin yanı sıra, gerek müvekkil şirketlerin iç bünyelerindeki iş hukuku, şirketler hukukuna ilişkin sorunların çözülmesi gerekse müvekkillerin ivedilikle çözümlenmesi gereken hukuki sorunlarına ve ihtiyaçlarına uygun ve hızlı bir şekilde cevap verilmesine büyük önem vermektedir. Birçok sektörden farklı geçmişlere ve ihtiyaçlara sahip olan müvekkillerimize her türlü hukuki süreçte hızlı, düzenli ve sistematik bir şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Müvekkillerimizin hukuki danışmanlığa ihtiyaç duyup tarafımızla iletişime geçmesini takiben en geç 24 saat içinde 28 yıllık kurumsal tecrübemiz ve çalışma disiplinimiz yardımıyla müvekkil ve sonuç odaklı efektif çözümlerimizi müvekkillerimize iletmekteyiz.
Hukuk Büromuz tarafından Hukuk Danışmanlığı adı altında müvekkillerimize sunduğumuz hizmetler, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, hukuki işlemlerin ve sözleşmelerin müzakere ve akit süreçleri, çeşitli hukuki süreçlerde strateji belirlenmesi ve bu stratejilerin uygulanması, çeşitli hukuki süreçlerin efektif ve hızlı bir biçimde yönetimi de başarı ile yıllardır yürütülmektedir.

Diğer Alanlarımız

Elazığ 2. Sulh Ceza Hakimliği maske takmadan dolaşan vatandaşa kesilen idari para cezasını iptal etti.

Devamını Oku

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, VERBİS

Devamını Oku

7318 sayılı Kanun ile getirilen çek ibrazında sürelerin durması ve icra takibi yapılması yasağı bu yazıda ele alınmıştır.

Devamını Oku

Son günlerde sıkça tartışılan "EGM"nin ses ve görüntü kaydı yasağı"na ilişkin genelgesinin iptali istemiyle “insan hakları aktivisti” olan müvekkilimiz adına Danıştay’a dava dilekçemizi sunduk.

Devamını Oku